Кубик Рубіка 4x4x4. Купити з доставкою в Київ, Львів, Дніпро, Харків

Пропоную вам недорогі та якісні кубики Рубіка 4×4 для навчання і швидкісної збірки. Я допоможу вибрати той кубик, який підійде саме вам. У продажу тільки кубики з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Доставка головоломки здійснюється будь-яким зручним для вас чином на території України. На «Gendolf Cubes» завжди низькі ціни, вигідні акції та пропозиції.

Всі кубики перед продажем налаштовуються і змащуються спеціальним силіконовою змазкою, що забезпечує комфортне використання головоломки.

Кубики 2×2кубики 3×3інструкція зі складання кубика 2х2інструкція зі складання кубика 3х3, дивитися інші головоломкиросійська версія сторінки. Інструкції зі складання головоломок – http://magic-cubes.blogspot.com/.

Зв’язатися зі мною:

Електронна пошта: cubes.ua@gmail.com

Акції

Акції по продажу кубиків Рубіка 4х4

1. При замовленні 2-х і більше кубиків діє ЗНИЖКА 7%.

2. При замовленні від 300 грн. кубик 3х3х3 в подарунок (на вибір Cyclon boys 3x3x3 mini 40мм, noname cube 3x3x3 57мм.).

 

 Кубики Рубіка 4х4х4

Відео огляд деяких моделей кубиків 4x4x4

Yongjun YJ GuanSu 4x4x4. Ціна – 175 грн. Замовити ✎

Купити кубик Рубіка GuanSu

Кубик GuanSu зроблений з пластику середньої товщини і має дуже якісний механізмом. Сторони кубика добре обертаються, при цьому не тільки зовнішні, але і обертання внутрішніх сторін проходить без ускладнень. Кубик дуже тихий через м’якість пластику. При такій низькій вартості кубика, дана модель практично не має недоліків. Кубик підійде і просто початківцям і навіть спідкуберам для тренувань. Дивитися фото 2, фото 3.

Технічні характеристики:

  • Марка: «Yongjun».
  • Колір чорний.
  • Розмір: 62 * 62 * 62 мм.
  • Чи не галасливий.

Кубик розбірний. Кубик має болти для налаштування сили стягнення сторін. В комплектацію входить один кубик і інструкція.

«Yuxin» Lion 4x4x4. Ціна – 185 грн. Замовити ✎

Купити кубик Рубіка «Yuxin» Lion

Недорога модель швидкісного кубика 4х4х4 від відомого китайського бренду Yuxin. Не дивлячись на низьку вартість кубик без проблем підійде як для навчання, так і для поліпшення своїх навичок в складанні на швидкість. Кубик зроблений з м’якого пластику середньої товщини, що робить збірку приємною і негучний. Показник співвідношення ціна / якості на високому рівні. Дивитися фото 2, фото 3.

Технічні характеристики:

  • Марка: «Yuxin».
  • Колір: Чорний / білий.
  • Розмір: 60 * 60 * 60 мм.
  • Вага: 118 г.


Кубик розбірний. Кубик має болти для налаштування сили стягнення сторін. В комплектацію входить один кубик і інструкція.

Оформлення замовлення

Електронна пошта: cubes.ua@gmail.com

[si-contact-form form=’1′]

Доставка

Вартість доставки головоломок по Україні становить:

  • «Укр Поштою» – 10грн.
  • «Новою поштою» – 30грн.

Швидкісні кубики Рубіка 4х4 можуть бути відправлені в будь-які міста і населені пункти України, в яких працюють зазначені перевізники. Доставка тривати зазвичай 1-2 дні до великих міст: Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя і т.д.