Стабільний та швидкий інтернет-зв’язок — сьогодні вже не розкіш, а життєва необхідність. Користувачів інтернету стає усе більше, з’являються нові провайдери. І якщо умови підключення та ціни в усіх приблизно однакові, то рівень сервісу може відрізнятися суттєво. Чи варто довіряти новачкам? Краще звернутися до стабільної компанії з солідним стажем на ринку і великою кількістю задоволених абонентів.

Компанія «Інформаційні Технології» заснована в 1991 році як оператор кабельного телебачення і стала першою в Україні на цьому ринку: https://www.it-tv.org/ua/. Сьогодні це постачальник комплексних телекомунікаційних послуг у Києві.

Переваги компанії

«Інформаційні Технології» — це:

  • 30 років роботи на ринку;
  • широкосмугові оптичні лінії, що забезпечують стабільну роботу мережі;
  • високошвидкісний інтернет (технологія Fast Ethernet);
  • якісне цифрове телебачення;
  • вибір тарифних пакетів;
  • стабільні ціни;
  • швидке підключення;
  • цілодобова підтримка;
  • оперативне реагування технічної служби;
  • кілька способів оплати.

Найкращий тарифний пакет

Компанія пропонує на вибір кілька пакетів, що відрізняються за швидкістю. Залежно від особистих потреб можна вибрати один із таких варіантів: 50 Мбіт/с, 100 Мбіт/с чи 300 Мбіт/с.

Але сьогодні багатьом користувачам навіть 300 Мбіт/с недостатньо. Дистанційна робота, навчання, фільми, потужні ігри зі складною графікою — усе це вимагає більш потужного з’єднання. Для людей, які шукають найякіснішу та найшвидшу мережу, провайдер пропонує гігабітний інтернет. 

Компанія «Інформаційні Технології» використовує оптоволоконні кабелі, що вирізняються високою стійкістю до перевантажень, стрибків напруги та змін погодних умов. Гігабітний інтернет працюватиме стабільно і без зниження швидкості навіть при одночасному підключенні кількох пристроїв.

Стабільне з’єднання — це гарантія максимально комфортного використання сервісів і хмарних сховищ. А запорукою хорошого інтернету є правильний вибір провайдера.

Девіз оператора «Інформаційні Технології» — надійний сервіс, чесні послуги. Це означає, що, замовляючи гігабітний інтернет, ви гарантовано отримаєте 1 Гб, що легко перевіряється на незалежному ресурсі speedtest.net. Усі пакети безлімітні, з фіксованою швидкістю. Служба підтримки компанії працює цілодобово і максимально швидко реагує на всі звернення абонентів. Кожен клієнт отримує особистий кабінет користувача, в якому може дистанційно контролювати свою роботу в Мережі. Для захисту дітей в інтернеті провайдер безкоштовно надає програму, за допомогою якої можна блокувати небажані сервіси та сайти.